Pitti Teras Restaurant
Adres

Telefon
Gsm
Web
E-mail


:
:
:
:
:
Bereketzade Mah. Büyükhendek cad. No:5 Kuledibi Beyoğlu (Galata Kulesini Yanı)
0212 243 90 16
--
www.anemonhotels.com yavuz.tayfun@anemonhotels.com
Kredi Kartı
Otopark
:
:
Var
Var
Müzik Tarzı
Canlı Müzik
:
:
Yemek Müziği (CD)
--
VisaMasterAmerikan EkspressBeyaz Zambak
Anemon Galata Pitti
Beyoglu Mekanları
Beyoglu Beyoglu

 

Anemon Galata Otel Firuzende Restaurant.

Anemon Galata Otel’in teras katında, eski İstanbul, Galata Kulesi ve Boğaz manzaralı Firuzende Restoran,değişen dekorasyonu ve Türk- Dünya mutfağından seçme lezzetlerle hazırlanmış yeni A’la Carte mönüsü ile sizleri bekliyor.


Otelin alt katında bulunan 400’e yakın farklı yerli şarabın sunulduğu Sensus Şarap Butiği ile entegre olarak çalışan restoranımız hemen hemen Türkiye’deki bütün yerli şarapları tadabileceğiniz ve şarap severlere uygun olarak hazırlanmış şaraba uygun atıştırmalıklar ile mönüsünü de değiştirerek bu konuda çok daha fazla iddialı bir konuma gelmiştir.


Restoranımız, Haliç ve Boğaz manzaralı, etrafı camla kaplı, Hürriyet Gazetesi tarafından en iyi kışlık Teras, Sabah Gazetesi tarafından “Evlenme Teklif Edilecek Mekanların Kare Ası” olarak seçilmiş unutulmaz bir restorandır.


Restoranımızda saat 06:30 ile 02:00 arasında servis verilmektedir. Yılın her mevsiminde arzu ettiğiniz şarabınızı mönüden seçeceğiniz hoş tatlarla süslendirerek Eski İstanbul ve Galata Kulesi manzaralarının tadını çıkarmak için sizleri Firuzende Restoranımıza bekliyoruz. Özellikle akşam yemekleri için rezervasyon yaptırmanızı öneririz.

Öğlen Menülerimiz İftar Menümüz

 

 

Taksim

 

Manzara
Teras
Galata Kulesi
Yemek
Ozel Masa
Türkiyenin En Buyuk Yerel Reklam Sitesi Beyoğlu | beyoglubeyoglu.com