beyoglubeyoglu
Beyoglubeyoglu.Com
Mail Bankası
www.toplumail.com İnternette Reklam
www.toplumail.com
Toplu mail gönderimi elinizdeki listelerin amaca uygun bir şekilde reklam duyuru hizmetidir.

Toplu mail gönderimiyle firmaniz adina yapilacak çalismada ilk olarak sizin tarafinizdan izinli kendinize ait adreslerinize bizi yönlendireceginiz hedef kitle belirlenerek onlara yönelik mailing gönderimi yapilacaktir.Sonraki asamalar ise bölgesel - sektörel - yaş gurupları ve ticari hedefinize uygun bizi yönlendireceğiniz şekilde mailing gönderim devam edecektir.

Yapılacak çalışmadaki e-mail Kaynakları olabildiğince özenle elenmiş ve temizlenmiş olması gerekmektedir.


Yapılacak Mailing çalışmasında tanıtımınız yapılırken firmanizin ismi ve kimligine ve güvenligine dikkat edilmeye özen gösterilir.

Web Hizmetleri

Örnek olarak bir e-mail kullanıcısına toplu mail gönderilse bile alacağı e-mail adedi 1 dir yani mail box unda sizden giden 10 tane veya 20 tane email ile karşılasmıyacaktır. Bu problemi engellemek için e-mailleriniz tarafımızdan düzenlenmektedir.
 
 
Tüm giden mail formatları kontrol altında yapilmaktadir. Böylelikle gönderilecek e-mail hiçbir e-mail alıcısını rahatsız etmemekte ve giden email bir haber niteligi taşımaktadır.
 
Mailing gönderim sistemi gerçek bir alt yapi gerektirmektedir. Toplu mail gönderimi bilinçsizce yapıldığında hem e-maili alan kişiyi rahatsız ettiği gibi hemde e-maili gönderen kişiye bir çok zararlar verebilir. Gönderim bir uzman exper tarafından yapılmalıdır.
Uzman exper karşılaşılabilecek tüm olumlu ve olumsuz gelişmeleri bilmeli , konuya hakim olmalı ve yaşanabilecek istenmeyen durumlarda çözüm üretebilmelidir.
 
Toplu mail gönderimi hiç kuskusuz en güçlü ve en etkili reklam yollarından biridir.ÇEŞİTLİ ÜRÜN GRUBUNUZU İNTERNET ÜZERİNDE EN HIZLI VE ETKİLİ YOLLAR İLE DAHA AZ ZAHMET VE AZ MALİYET İLE TANITMAK İSTERSENİZ MAİL ADRESLERİ PAKETLERİMİZ HAKKINDA BİLGİ ALMANIZI ÖNERİRİZ..

Lütfen detaylı bilgi için aşağıdaki telefonlardan bilgi alınız.

Bilgi Alın

0212 245 11 55

www.toplumail.com

Cool Sender Version 2.0
Cool Spider Version 1.0
Cool Mail Formatter Version 1.0

 

Beyoglubeyoglu.Com Reklam Sitesi Kategoriler

Mail Nasıl Gönderilir ?

Gün geçtikçe gelişen internet teknolojileri ile tanıtımlarınızı geniş kitlelere ulaştırmada ve toplu mailing ile duyurular yapmada en etkili yollardan biri de toplu mail ile yapılan reklam çalışmalarıdır.Toplu eMail Gönderimleri mevcut tüm maillerinizi sistemlerimiz üzerinden
göndermeye yarayan oldukça etkili ve geri dönüş oranı yüksek bir mailing çalışmasıdır. Firmamız tarafından sistemli bir şekilde yürütülen tüm mailing çalışmaları oldukça düzenli ve profesyonel ekiplerimiz tarafından sürdürülür.Mail gönderimleri boyunca
sizlerle karşılıklı olarak iletişim sağlanır ve çalışmalarınız hakkında bilgilendirme raporları sunulur.Firmamız mailing çalışmaları ile ilgili pek çok
ciddi kurumun mail gönderimlerini yapmaktadır.

Ve oldukça iyi geri dönüş oranları sağlanmaktadır. Gönderimlerini yaptığımız firmalar dan çoğu müşteri geri dönüşü ve ürün satışları oranın da hissedilir artıştan gayet memnun oldukları için çalışmalarımız uzun vadede devamlılığını sürdürmektedir...

Sizde profesyonel hizmet için çok geçmeden BİZİMLE TANIŞIN...


Sipariş verin

587 Port Ayarları için Detaylı Bilgi!

Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Ödemelerinizi yaparken  %18 KDV oranını hesaplayarak yapınız...

 

Banka: Garanti Bankası
Şube : Galatasaray
Şube No: 068
Hesap No: 6296461
Hesap Adı: Onnline Reklam İnternet Teknolojileri Bilş. Hizm. San. ve Tic. Ltd.
IBAN NO:
TR86 0006 2000 0680 0006 2964 61
Banka: Yapıkredi Bankası
Şube : Galatasaray
Şube No: 495
Hesap No: 858 607 88
Hesap Adı: Onnline Reklam İnternet Teknolojileri Bilş. Hizm. San. ve Tic. Ltd.
IBAN NO:
TR66 0006 7010 0000 0085 8607 88
Banka: Türkiye İş Bankası
Şube : Galatasaray Beyoğlu
Şube No: 1022
Hesap No: 0863532
Hesap Adı: Onnline Reklam İnternet Teknolojileri Bilş. Hizm. San. ve Tic. Ltd.
IBAN NO:
TR51 0006 4000 0011 0220 8635 32
 

0212 245 11 55
0212 244 94 39


www.toplumail.comTürkiyenin En Büyük Yerel Reklam Sitesi | beyoglubeyoglu.com